6 POPULĀRI POKERA VEIDI

0
674
pokers

Pokers ir kāršu spēles veids, kas apvieno azartspēles, stratēģiju un prasmju kopumu. Derības ir neatņemama pokera sastāvdaļa. Katras kombinācijas uzvarētājs ir persona, kurai ir precīzas spēlētāju kāršu kombinācijas, kuras var būt vai nebūt paslēptas līdz izspēles beigām.

Mūsdienās, kad kāds jautā, vai tu spēlē pokeru, tas parasti domā Texas Hold’em – spēli, kas pēdējo desmit gadu laikā ir kļuvusi arvien populārāka, pateicoties Pasaules pokera sērijai un filmām.

 Zemāk ir daži no populārākajiem pokera veidiem, ar kuriem jūs varat saskarties pokera spēlē, kuru izvēlas jūsu iknedēļas dīleris. Ja jūs to nezināt, jūs būsiet neizdevīgā situācijā, kad tiks nosaukts kaut kas mežonīgs un vēl nezināms.

Texas Hold ‘Em

Texas Hold’em ir vispieejamākā spēle, kuras apguvei nepieciešamas piecas minūtes. Šī spēle ir pietiekami vienkārša, lai katrs spēlētājs iegūst divas atklātās kārtis no izdalītajām kārtīm un tās izmanto – kopā ar piecām “atvērtajām” kopējām kārtīm, kuri ir pieejamas ikvienam. Flops ir pirmās trīs kopējās kārtis, tad ceturtā tiek saukta par turnu un piektā ir river. Uzvarētājs ir spēlētājs, kuram pēc pēdējā raunda rokās ir piecas labākās kārtis, ieskaitot vienu vai divas atvērtās kārtis un trīs vai četras kopējās kārtis.

Omaha

Omaha pilnīgi atšķiras no Texas Hold’em, šeit jūs saņemat četras kārtis, nevis divas Texas Hold’em, bet šeit jums ir jāizmanto tieši divas no šīm četrām kopā ar trim kopējām kārtīm. Tajā ir tādi paši likmju raundi kā Texas Hold’em, taču labākās Texas Hold’em sākuma rokas, piemēram, kabatas karaļi vai kabatas dūži, nav tik spēcīgas kā favorīti Omaha.

 7-Card Stud

Seven Card Stud bija populāra spēle Amerikā 21. gadsimta sākumā, un Seven Card Stud tajā laikā bija populārāka nekā Texas Hold’em. Šeit katra izspēle sākas ar to, ka spēlētāji izdala divas kārtis, ar seju uz leju un vienu apgrieztu, un tad likmes sākas ar personu, kurai ir vismazāk atvērto kāršu. Tāpat kā Texas Hold’em gadījumā, mērķis ir iegūt labāko piecu kāršu kombināciju, taču šajā septiņu kāršu studā kopējās kārtis netiek izdalītas.

5-Card Stud

Piecu kāršu izloze ir arī viens no vienkāršākajiem pokera veidiem, un atšķirībā no citām sacensībām to bieži spēlē prieka pēc. Šeit katram spēlētājam tiek izdalītas četras kārtis, un ir četras kārtis un četri derību raundi ar flopu, turnu un rivera loku. Spēlētājiem savas likmes jāveic pirms un pēc izlozes, un beigās uzvar labākā piecu kāršu kombinācija.

 High / Low Chicago

Šo stud var spēlēt ar augstāko vai zemāko kombināciju. Otru bankas pusi uzvar spēlētājs ar labāko kombināciju. Tomēr, ja kādam ir labākā kombinācija un laimests (augsts vai zems, atkarībā no versijas), šis spēlētājs uzvarēs visu banku. Šo spēli var pievienot daudziem citiem pokera veidiem, un to var spēlēt vienlaikus.

Follow The Queen

 Šī ir 7 kāršu stud pokera spēle, kurā pēc dāmas apvēršanas kā nākamā augšupējā kārts tiek apzīmēta wild card. Ja neviena dāma nav apgriezta otrādi, tad šajā izspēlē nav nevienas kāršu.