Bosch dārza elektroinstrumenti

Lielāka jauda, vairāk ērtību – un rezultātā atliek vairāk laika svarīgākām lietām. 
Iepriecinājums , kas gūstams no darbošanās dārzā, ir atkarīgs arī no panākumiem zāliena un dārza augu kopšanā. Bosch dārza elektroinstrumenti, kas radīti atbilstoši jaunai koncepcijai, sniegs Jums šajā jomā nenovērtējumu palīdzību. Tie ļaus pārvērst darbu dārzā par vieglu, patīkamu izpriecu, ienesot Jūsu dzīvē vēl vairāk prieka.

 

Mājamatniecības elektroinstrumenti

Mūsu panākumu noslēpums
Firmas Bosch elektroinstrumenti ir starp visvairāk pārdotajiem elektroinstrumentiem pasaulē. Šo panākumu pamatā ir spēja radīt jaunus, specializētus elektroinstrumentus, izmantojot uzkrāto pieredzi un to radoši savienojot ar izcili augstu ražošanas kultūru un vismodernāko tehnoloģiju.

Inteliģentie mērinstrumenti

Precizitāte jau ieslēgšanas brīdī 
Ar Bosch mērinstrumentiem tagad ir iespējams mērīt, līmeņot un meklēt dažādus priekšmetus no metāla, koka un plastmasas būvkonstrukcijās pirms urbšanas. Noteikt augstumu, attālumu, laukumu, tilpumu, leņķi vai nolieci tagad ir iespējams izmantojot modernas lāzera tehnoloģijas. Firma Bosch iegulda daudz līdzekļu pētniecības darbu finansēšanā. Tāpēc profesionāļi var būt pārliecināti, ka nākotnē darbs kļūs vēl ražīgāks.